KUFÍREK 24. – STAČÍ POUZE PŘEPOSLAT, SDÍLET ČI JINAK ZPROSTŘEDKOVAT.

27. dubna 2015 v 14:25Nejdříve jsem předělal, tedy přepsal, popisek či titulek, aby jeho znění přesněji, též věcněji, odpovídalo dosavadní měsíční zde praxi.


SKUPINA PŘÍZNIVCŮ ČASOPISU CHRON - TĚCH, KTEŘÍ NEVĚDÍ, ALE VLASTNÍ INTELEKTUÁLNÍ PRACÍ BY SE DOZVĚDĚT CHTĚLI.

SKUPINA PŘÍZNIVCŮ ČASOPISU CHRON - TĚCH, KTEŘÍ NEVĚDÍ - A JINÝ ZÁJEM NEMAJÍ.

Nato jsem jim zadal tuhletu otázku:

DOCHÁZÍ SEM VŮBEC NĚJAKÝ ČINNÝ PŘEKLADATEL, NEBO DOKONCE PŘEKLADATELKA?
Vysvětlující text o souvislostech dotyčné věci:


Poté jsem už pouze nasázel několik internetových fotografií krabiček s brouky - jako návodů, jak případně nepoužívat k podobným demonstracím ideu vkrabičkovaného wittgensteina. Neboť v žádném následujícím případě se, přes jistou vizuální zajímavost, nejedná o to zásadní související s nedakonickou výstavou: tedy zpodobení intelektuálního faktu.Krabičky takového druhu neodpovídají podmínkám nedakonické výstavy, třebaže jsou uvnitř polstrovány a jejich cena je stanovena v dolarech. … V jejich případě se však nejedná ani jednou o intelektuální fakt.


Přes jistou sofistikovanější obrazovou změnu, ani tohle nejsou brouci, jež by vyhovovali našemu krabičkovému výstavnímu účelu - neboť pouhá zpodobení, nikoli intelektuální fakty.
(Odhadujete již, co je to ten INTELEKTUÁLNÍ FAKT?)
Navíc, aby zde byli k užitku, případní zdejší notoričtí shlížeči si je budou muset sami(!!!) v barevnosti reverzibilně převrátit.


.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama