KUFÍREK 14. – CIRKUS WITTGENSTEIN 1

25. ledna 2015 v 17:26
V příštím několikadílném zkoumání jednoho Wittgensteinova dílčího tématu bude asi nejlepší vyjít ze zkušeností těch, které ovládají svoje těla natolik, že se jim stala, přitom neustále v jejich dovednostech zdokonalovaná, čímsi jako výrobními nástroji.

Tedy pro příklad hodný k následování zvolíme cirkusové artistky přízemní akrobacie, jinak taky zvané hadí ženy.
V souboru Cirkusu Wittgenstein takové dámy přízemní akrobatky vystupují hned dvě.
2.

A poněvadž skvělých hadích žen s gumovými těly není nikdy málo, dovolím si na úvod začít náborem dalších nových skvělých hadích žen, takových přece není nikdy dost!
Volám vás na nohy, všechny vy cvičenky z hodin kondičních aerobiků, jakož i vás, bývalé mažoretky, baletky a diskotékové tanečnice, jak na parketech, tak od tyčí i celostěnových zrcadel, zaplňte svými těly plochy dávných spartakiádních stadionů a zacvičte rozkomíhanými bílými kužely, či předveďte jen pouze holými vypnutými pažemi nebo i s praporky drženými prsty na koncích paží vašich horních končetin, stejně jako olámanými větvemi listnatých stromů nebo za temnot rozžehnutými dvěmi pochodněmi či párem baterek na každou jednu z případných dam!
Každá jediná, anebo i ve skupinách, namísto bezesmyslných diet hubněte poesii radostného psaní písmen několika druhů praporkových abeced, vynuťte jimi ze sebe alespoň pár pohybových názvů dávných C. K. nádraží!
V bezprostředních místech staničních perónů a nástupišť na trase od Břeclavi, stejně jako na pláži, v jakékoli tělocvičně nebo jiné kterékoli císařsky dávné železniční stanici!

Poněvadž se takové i jiné moje dosavadní výzvy prozatím nesetkávají s náležitou odezvou, bude-li to takto pokračovat i nadále, rozhodl jsem se pro vzory i protagonistky příště porozhlédnout v obzvláště decentně zastřeném prostředí maserských a jiných podobných salónů, jako i třeba na adresách poskytovatelek individuálních sexuálních služeb, nejlépe objednávaných intimně po telefonu - poněvadž nabídek takovýchto příležitostí koluje fejsbukem víceméně neomezeně.
Třeba tentokrát uspěji.

A pokud by ani v takovýchto prostředích ne, a vůbec, alespoň svou dnešní nabídkou poskytnu inspiraci všem jiným, které jsou zvyklé starat se a pečovat o jejich těla zejména pohybovými cvičeními tělesných partií, jež mě tentokrát zajímají - tedy nohou od paty až po kyčle, popřípadě od kyčlí až po paty.
Neboť nemusí při těchto cvičeních stát, klidně při nich mohou ležet, dokonce není zásadní, jestli na bříšku či na zádíčkách, abych se připomenul i jazykem jejich kondičních trenérů.


Naučit se nohama signalizovat písmeno U abecedy mezinárodního námořního kódu nemůže být pro žádnou z budoucích modelek či figurantek dovednostně obtížné, dokonce se v takové dosažené pozici nechat nafotografovat, dokonce se vlastnoručně fotografií sama pči praní nohama zpodobnit.
K lepší čitelnosti navrhované komunikace by jistě přispělo, kdyby taková moje pohledná vysílačka měla jednu nohu, tedy stožár, nazutou v podkolence třeba žluté a druhou anténu dejme tomu v zelené.


Ani předvedení písmene T námořní vlajkové abecedy nemůže být pro žádnou sexy vysportovanou postavičku složité, jen tu pravou nohu držet svisle co nejkolměji, ne stejně nedbale jako tady ta nohama vzhůru na obrázku.
Dokonce související sebepozorování své vlastní mimořádně vábivé tělesnosti jako v zrcadle může být pro samu prezentérku zdrojem nevídané životní energie kumulující i pobízející posléze vlastní sebevědomí i sexapeal k naprosto nepředpokládatelným výsledkům.

Postupným cvičením a modelováním a pilováním příslušných abecedních poloh se zakrátko naše pilná cvičenkyně naučí celou příslušnou abecedu a bude v ní psát svoje vzkazy a nabídky s výsledky jistě úspěšnějšími nežli dosahuje doposud vzhledově pozičně zcela nezajímavými a nabídkově nevzrušivě fádními esemeskami.


Jistě, ale tak už to v podobných příležitostech bývá, protože nic není zadarmo, některá písmena se budou nohama napnutýma do špiček předvádět velmi obtížně a bude proto nutné kvůli nim si nechat nohy kloubit, přeoperovávat je v nových dosud neznámých či neobvyklých úhlech; a podobně.


Přesto si myslím, že nejedna zdejší artistka se i přes obtíže naučí alespoň některá slova krátká, například, krk, ba, ano, ne, jdem na to zas, cukrousi, jež později, jak napovídá už náš poslední příklad, použije ve vlastních předmilostných hrátkách a přípravách.

Pokud však zdejší ženská část populace zůstane i nadále k mým podnětům apaticky analfabetická, jejím partnerům nezbude, nežli se vydat do nejbližšího cirkusu.
V jeho zákulisí následně přemluvit nějakou tamější čínskou artistku působící v oboru gumová hadí žena, aby se namísto neustálého procvičování v nohové abecedě čínské pustila veřejně do mnohem divácky elegantnější nožní latinky.

Zdejší pacientky se namísto vábivých abecedových nožních milostných vzkazů a předeher budou i nadále utápět v abstinenčních depresích, a zítra zas - zatímco čínská hadí žena si bude pro inspiraci listovat levou zadní ve Wittgensteinových ROZLIČNÝCH POZNÁMKÁCH, v nichž hned první příběh pojednává o Číňanovi.

Třeba to ta čínská hadí žena s tou Wittgensteinovou čínskou poznámkovou postavou dají všema čtyřma nohama spolu vespolek pěkně v klubíčku nohou nohama dohromady.

Zatímco ty české nohové analfabetky zase další večer nic.

Šiva nohorodný s vámi, a zlé pryč!
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama