KUFÍREK 7.

25. prosince 2014 v 6:45
S upřímným popohánějícím přáním do příštího roku, všem zdejším domorodcům, kteří se ani nekouknou, co to ta teorie 100. opice vlastně je, natož aby třeba po částech přeložili tuhle knihu, nebo alespoň v úryvcích.


Nebo aby se alespoň elementárním lajkem jako kulisy či pouhé kusy nasáčkovali na tuhletu FB stránku, s níž všechno moje činění příštího roku bude souviset.Já už jsem na související příští časy bez jakékoli domorodců pomoci připraven.


Před pár měsíci jsem si pořídil tablet, teď, před Vánoci, jsem ho nechal osadit potřebnými programy - a každý den příštího roku s ním v levé kapse budu vycházet na půlhodinu do města, abych pokaždé vyfotil přesně 1 kus na kterési téma Ludwiga Wittgensteina.
Úkol intelektuálně ve zdejších domorodých poměrech velmi obtížný - naštěstí první záměr na úvodních několik pár dnů už vymyšlen mám.


Ó, ne, nikoliv, tohle není ukázka metody či návod na způsob, jak tabletem intelektuálně se vzmáhat nad Ludwiga Wittgensteina, pouze to heslo užito jako v refrénu mi připadá být do příštího roku motivačně velmi návodné.
Nikoliv však pro blbečky a blbky, to se ví….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivana Bur. Ivana Bur. | E-mail | 9. ledna 2015 v 22:36 | Reagovat

no....tak tohle je síla

2 severni-trat-ferdinandova severni-trat-ferdinandova | 10. ledna 2015 v 4:37 | Reagovat

Síla? Tak tohle by vojenský transport z Břeclavi do Bohumína neutáhlo...
A to mívávaly jen 10 vagónků.
Dík za zájem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama