POSTSKRIPTUM. (5(

13. listopadu 2014 v 12:05
Opravuji, co jsem již určitě jednou opravoval, dohnaly mě k tomu počty korálků - původně jsem si jich koupil 36 (2 modré, 10 červených a zbytek bílých), jenomže v průběhu navlékání jsem zjistil nedostatek, elementárně počtářské své manko, a musel upalovat městem ještě pro 4 bílé kusy, tedy železniční stanice Ostrava-Mariánské Hory, Ostrava-Hrušov, Dětmarovice a Petrovice u Karviné…
Z čehož plyne, že jednoroční C. K. dobrovolník Ludwig Wittgenstein tenkrát 8. srpna 1914 projel 40 místy námi sledovanými, čtyřiceti, 40 železničními stanicemi od jihu k severu, na věčnou jeho paměť povídám.


Celou jeho trasu dlouhou více nežli 200 kilometrů jsem tedy navlékl z korálky tří barev na metr žluté délky tlusté niti, výsledek umístil ihned na internet, za zbytek dne a noc dosáhl na fejsbuku podle statistik 22 zhlédnutí, což je v čísle zhruba necelá jedna pětina počtu k čemukoli kloudnému nutných opic, aby prostřednictvím té 100. z nich došlo k tamtomu paradigm shiftu, česky řečeno.
Tedy ke změně oné dosavadní neblahé situace, v níž, či z níž, mi nepomohou zejména různé ty jalové solidarity oněmi domorodě alibistickými lajky, byť včera ten v souvislosti jediný poskytl v zase zcela jiné statistice veden ten, který se již jednou zasloužil - o jednu z verzí, dokonce prvou, sonifikace průběhu dotyčné tratě, když mohl by, samozřejmě, v intelektuálním smyslu, svésti ještě násobně víc.


Pak jsou zde l veřejnému pohanění všechna ta děvčata, nápadnice, ony na výzvy se naprosto neozývající potenciální zájemkyně, pomalu se jimi zřejmě blížíme už konci světa, jestli ženské nemají-li zájem o parádu nebo lehký nezávazný sex, jediná přece nepísla nazpátek, že by si ty korále, ten svým způsobem růženec, navlékla na krk, nebo si jej v délce případného zvlnění v tvaru hada traťového grafu nechala položit na záda v náznakově decentní prohlubenině páteře, čím sametověji vyčalouněné, tím pro účel hada lepší - - -
A především: nechala se s touto ozdobou ve vší parádě naaranžovanou vyfotografovat.
Sebou? Mnou? Na takovém detailu už jen málo záleží…


Tak jsem dneska ráno další postupný zatímní výsledek shrnul do obrázku k vyjádření paralelity jinak jen souběžných významů, jež je zásadou každého správného filmovnictví, zde pouze připojuji odkaz na související video, jehož prostřednictvím se už možná nějaká prázdninová spolucestující konečně nalezne.

Kromě nedávného zvuku do mobilu mohla by nyní taková exkluzivně inteligentní krasavice ještě snadněji získat něco jedinečně originálně individuálního na parádu, na odiv, l závisti zbylé veřejnosti, neboť včera jsem již byl žádán, abych dnes popisované korále vystavil v jistém butiku.
Pokud se včerejší domluva ukáže platná, aspoň mi přibude butiková fotografie, když paňmáma žádná, čert je všechny tímhle blogem báby tupě tlusté, na úkor vhodných milostnic, vem!
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama