POSTSKRIPTUM. (1(

2. listopadu 2014 v 12:01
Dovolím si dotaz, který následně může třeba implikovat otázku.

JAK JE TO ZDE VE ZDEJŠÍ DOMORODINĚ S ONÍM ČÍSLEM 100 JAKO POČTEM OBJEKTŮ NUTNÝCH V KOŠIMSKÉ TRADICI?


Téma jsem zastihl hned od samého začátku existence tohoto blogu, součet návštěvníků dává ve všech sloupcích sumu více nežli 100, tedy dokonce trojí počet nutný k oné zásadní přechodové změně ze stavu jedné existence do stavu existence již zásadně jiné.
Přesto zde k žádné změně nedošlo, vhodná spolucestující nebyla objevena, a ani se sama neozvala, jakoby ono zdejší číslo 100 spíše označovalo počet vešlých sem duchů, nežli osob činných.

Na jedné straně jsou takto v jejich existenciálních možnostech charakterizování zdejší domorodci, a prosím proto takové, aby se sem již nevraceli, poněvadž nejsou ani číselně statistickým přínosem.
Z jiného pohledu nazřeno, oprávněně argumentováno, jistě možno předpokládat příklady takových, kteří sem na blogy vešli, zcela anonymní, několikrát, v anonymitě žádná povinnost neplyne, a co jim do čísel nějakých jich se naprosto netýkajících bilancí…

Proto je v souvislosti zajímavý, jinak cosi totéž vypovídající, dokument následující, dokládající bezesporným číslem, že na fejsbuku navštívilo jeden zdejší dílčí blog (4.) tolik, jako je počet zde jich všech zachycených ve všech položkách.

Je snad ve zdejší domorodině možné číslo 100, jež je jiné nežli vzhledem totéž číslo 100 opodál, přičemž oboje vzhledově tatáž čísla by měly mít dokonce jakousi propojující síťovou souvislost?


On opravdu mezi dvojími místy na Síti neexistuje jakýsi propojující dveřník, cosi jako počítadlo na dveřích konkrétního dílčího blogu, jež by zapsalo jako vstoupivšího i toho, kdo daný dílčí blog otevírá zrovna prostřednictvím odkazu na fejsbuku, nebo i na Síti obdobně jinde???

Nebo ti na fejsbuku pouze kliknout na odkaz, a dovnitř blogu nevstoupí, blog se jim ihned vstřícně na jejich pokyn neotevře, jako návnada či past?
Je to vůbec technologicky možné - a pokud ano, tak proč doposud zařízeno k takhle zbytečnému výsledku???

Takže, prosím vás, vy zde všichni vešlí příští, prosím vás ve jménu tohoto čísla 100 nutného k uvědomovacímu přeskoku (paradigm shift), přestupu k novému, nástupnému, paradigmatu, řečeno:

POKUD VEJDETE SEM, VSTOUPÍTE, NECHEJTE ZDE, VE JMÉNU ROZUMNÉ STATISTIKY, JAK I NA KAŽDÉM ZDEJŚÍM BLOGU SVOJI ZPRÁVU, NEJLÉPE SNAD POUHOU TEČKU V POLI KOMENTÁŘŮ POD ČLÁNKEM.


Blížíme se ke konci naší dnešní dosud statické evidence - a proto musím do našeho zájmu i popisu zahrnou jako veličinu čas.
Čas jako faktor změny podoby, dokonce údajů den po dni. Dnes jsem představil absolutní čísla chvilkového (čtyřiadvacetihodinového) statického stavu, která již hned zítra doznají ve všech zde dílčích položkách změn.

Neboť jak říká již poučení zřizovatele služby blog.cz, i s ilustrujícím vysvětlením barevnosti jednotlivých dílčích sloupců celkového sumarizujícího grafu: Grafy ukazují porovnání příslušného dne s maximem jedinečných návštěv, všech návštěv a navštívených stránek za celou historii blogu.


Co z toho všeho předešlého plyne pro lidi tvořivé?
Kromě ještě usilovnějšího shánění jedné nejvhodnější spolucestující do prázdninových vlaků ještě ono cosi, co bylo zmíněno na samém dnešním začátku.


Očistil jsem původní graf ode všech zbytných okolností - abstrahoval jej.
Při tomto čistém záznamu je možná následná úvaha dvojí:
1/ vzpomínka na praxi starořeckých harmoniků, jimž se měnilo v harmonie, svého druhu hudbu, vše je obklopující.
2/ dnešní výsledný graf k případnému zhudebnění zachycuje současný dnešní statický stav - zítra, jako záznam už bude, relativně vše jiné. Nejenže přibydou údaje o návštěvnosti do tohoto dnešního blogu, příštího o daru, též dojde k relativním změnám poměrů sloupců návštěv za celou existenci blogu. Přibude i v číslech součtů návštěv jednotlivých dosavadních blogů.

A s každým dílčím novým blogem tomu bude nejinak - grafická partitura se bude v čase, nejenom délkou zachycených dnů, výrazně měnit proporčně.
Tedy harmonicky.

A POZOR, VŠICHNI DOMORODÍ NÁVŠTĚVNÍCI, AŤ SE JIŽ PŘI VSTUPU POUHOU TEČKOU OZNÁMÍTE, ANEBO Z BURANSTVÍ NE, ODTEĎKA KAŽDÝM SVÝM VSTUPEM SE STÁVÁTE ČLENEM SBORU, CHÓRISTOU, PROTAGONISTOU, OD TOHODLE VÝSLEDKU STATISTIKY PRO VÁS NENÍ ÚNIKU - AŤ SE NEHODLÁTE STÁT ÚČASTNÍKY HRY NA PARTNERKU, PŘESTO V NÍ ODTEĎ ZCELA VIZUÁLNĚ BUDETE KAŽDÝ V SLOUPCÍCH VEDENI. NEBOŤ TO VĚDĚLI UŽ STAŘÍ ŘEČTÍ HARMONIKOVÉ: OD VESMÍRU HRY PRO NÁS NENÍ ÚNIKU.
TŘEBAŽE Z VLASTNÍ SVÉVOLE ČI INTELEKTOVÉ NEDOSTATEČNOSTI NEBUDETE TAK INTELEKTUÁLNĚ INSPIRATIVNÍ JAKO ONA TENKRÁT TA 100., ČI 101., KOŠIMSKÁ OPICE.
KDO NENÍ VE HŘE, JE MIMO..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama