SOUDÍM, ŽE PRO ÚČEL NENAJDE SE ZDE ŽÁDNÁ PRAVÁ, PŘESTO SVŮJ CÍL IHNED NEVZDÁVÁM. (5.)

27. října 2014 v 11:38
Na fejsbukovou stránku s odkazem na včerejší blog během jen jednoho 1 dne (a k tomu ještě nepracovní neděle!) vstoupil rekordní počet 262 návštěvníků - a pouze stačilo, aby dotyčný fejsbukový status sdíleli pouzí 2 lidé!!!
Představte si důsledky, kdyby výzvu sdílelo tamtěch všech 262!!!!!

Neboť mezi zdejšími cosi takového jako obeznámenost s intelektuálními zásadami sociální (společenské) sítě coby žitá vědomost je stav naprosto neznámý, proto naopak v případě každé zájemkyně o společné prázdninové cestování po C. K. původní železniční dráze naprosto samozřejmě předpokládám naprosto suverénní znalost i dělné zvládání 2 souvisejících teorií: SIX DEGREES O SEPARATION a PŘÍBĚH 100. OPICE Z JAPONSKÉHO OSTROVA KOŠIMA/KOSHIMA.
st
SIX DEGREES OF SEPARATION + PŘÍBĚH 100. OPICE Z JAPONSKÉHO OSTROVA KOŠIMA/KOSHIMA!
SIX DEGREES OF SEPARATION + PŘÍBĚH 100. OPICE Z JAPONSKÉHO OSTROVA KOŠIMA/KOSHIMA !!
SIX DEGREES OF SEPARATION + PŘÍBĚH 100. OPICE Z JAPONSKÉHO OSTROVA KOŠIMA/KOSHIMA !!!

SIX DEGREES OF SEPARATION.

PŘÍBĚH 100. OPICE Z JAPONSKÉHO OSTROVA KOŠIMA/KOSHIMA.


Nákres včera popisované délky dotyčné červí díry mi dnes poslouží ještě jednou: s vědomou intelektuální recyklací jedné z prvotních aktivit nejpůvodnějších konceptualistů jsem z plochy obrázku odstranil, vygumoval (čili učinil poznovu ono jejich prvotní erase) celou délku 215 kilometrů železniční trati od hranice jižní až k hranici severní.
Neseznámený či neznalý divák rozdílnost nepozná, pocit jakési té síť ucelující návaznosti spojení zůstal zachován, její funkce distribuce rovněž - obdobně jako se předpokládá, že by zůstala zachována ohniskovitost spojení internetové sítě, tedy důvodnost či funkčnost Sítě, v případě nukleární války.
Z tohoto ohledu tedy nazíráno, poslední C. K. Mocnáři nebyli žádní hlupáci.

Odstranění čehosi nosného, vygumování čehosi jako páteře, či erase kmene nervové soustavy, a to bez očividných následků pro fungování okolního organismu, mi napovídá, že ona páteř snad žádnou masou ani obalena nebyla. Nebo že okolní masa tuhletu páteř eliminovala.
Což je zřetelný rozdíl od toho stavu za C. K., kdy dráha, železnice, s jejím krajem souvisela úžeji, životněji. Dokonce byla jeho rozvojem.

Po extrakci vygumováním zbyla dílčí propojená ohniska, jak po té nukleární válce, obyvatelstvo však z krajiny zdrhá, vše se stalo prázdnem, a otčinu zokupovala všeobecná nuda - neměl bych sem kvůli čemu svou konkurzem vybranou partnerku přivézti, nic na ni není připraveno.
Vůkol duchu mrtvolně.
Jedinou okouknutíhodnou pamětihodností po celé trase je tak zde pouze ona jakási mumie v kterémsi zámku v mapě nad Hulínem, bizarnost jak někde v Egyptě, kam přesto o prázdninách jako diví odlétají z tamtoho kraje našinci.

Čím, jak, jakým zevním šidítkem udržet po celých 14 dnů na území prázdna zájem dotyčné o mou přítomnost?

Vyhrát v nějakém konkurzu nic vlastně žádnou výhrou není, pokud je rozumná, proč by do čehosi takového vůbec vstupovala, to by se mohla rovnou jít nechat zaregistrovat na nejbližší pracák - a podobně.

Velnutá červí díra společenským prostorem se ukázala jako intelektuálně užitečná, obdobně jako výzva ke zhudebnění grafu.
Každý zde na cosi brnká, většina domorodců má, namísto obručemi, hlavy stažené sluchátky.
Remixují, předělávají, vybaveni až po futra počítačů roztodivnými programy.

Jenomže jejich stavem je rovněž nuda, poněvadž oni obdobně zcela samozřejmě nevědí, co je to síť jako fakt intelektuálně společenský.
Obeslal jsem včera i je prosbou o holou manuální dovednost, o pouhou jen strojovou mechaničnost bez jakýchkoli případných autorských požadavků nebo ambicí.

1x zhudebněný graf panem Lobpreisem, jehož verzi já programem AVCWare\Ringtone Maker převedl na tvar telefonního zvonění, odpoledne zaslaný výsledek pana Hustolesa s odkazem https://www.dropbox.com/s/m0134pttg2tz788/Graf.m4a?dl=0 - nejsem si jist, jestli tahle verze odkazu nalézající se mimo Youtube po jiné vůbec funguje.


Ale vám, vy ta opravdu jedinečná madam, jež jste se zatím ještě ani nerozhodla konkurzit, proto, živý, slibuji, že se s těmi cestovními prázdninovými příležitostmi pro vás hned od zítřka polepším.

Co třeba kdybychom potom spolu občasným tamním domorodcům podél železniční trasy nějak snímali záznam jejich kterési nudou kraje omezené životní funkce a prostřednictvím grafů výsledky převáděli na jim užitečná originálně ryze individuální melodická mobilová zvonění???


262.
282!!!.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama