SOUDÍM, ŽE PRO ÚČEL NENAJDE SE ZDE ŽÁDNÁ PRAVÁ, PŘESTO SVŮJ CÍL IHNED NEVZDÁVÁM. (1.)

22. října 2014 v 13:43KDO JSI, FAUSTE STARÝ, TY, MEDIÁLNĚ PROKLETÝ?!
Jsem to já, já, na fotografii z titulku fejsbukové stránky zhruba o 10 let mladší, zde pak, očím ob tři řádky výše, zpodoben tentýž - leč minuly už jen pouze roky asi 3.
Jsem prostě jako obličejová silueta jiným k nepoznání, novější fotku pro lenost nemaje.
Příštího dubna mi bude do kolonky narození vepsáno číslicemi startovní numero smrti 68.

S ČÍM SEM TEDY, TY TROSKO VĚKEM ZAOSTALÁ, S ČÍM SEM TEDY PŘICHÁZÍŠ?!
Vcházím mezi vás, dámy, s ukázkou jízdního řádu C. K. Severní trati Ferdinandovy letos stoletého, neboť platného v roce 1914.
Navíc v číslech zcela nesrozumitelného, neboť už jen málokterý dnešní dovede je číst.
Tento můj list však obsahuje 12 názvů dnešních stanic od Břeclavi, tehdy Lundenburgu, až do Otrokovic, což je číslo apoštolů, 13. tedy budiž stanoveno místo vjezdu vlaků z Rakouska na moravské státní území 5 kilometrů níže Břeclavi.
Naše cesta, případné vaše, dámo, putování, najde-li se mezi zdejšími vůbec taká, podobá se rázem pouti za grálem.
Za železničním odkazem filozofa Ludwiga Wittgensteina, který tenkrát v kterémsi vojenském transportu dne 8. srpna 1914 do našeho příběhu vjel místem oněch 5 kilometrů níže Břeclavi.

PROČPAK SE VŠAK ZROVNA TY, SMETE, SHÁNÍŠ PO SPOLEČNICI NA ČAS DELŠÍ, KDYŽ TENTO PŘEDESTŘENÝ ÚKOL LZE SPLNIT SAMOTNÉMU ZA POUHÝ JEDINÝ DÍLČÍ ČERVÍ DEN?!
Zde se tedy pouze holedbáš, ty mně potměšile cizí vnitřní schizofrenní hlase, vždyť od hranice jižní tratě u Břeclavi až na její konec severní, polský, pár kilometrů za slezskou vesnicí Petrovice, je to dalších pár desítek kilometrů vlakových spojů, tedy poutě dohromady na nejméně 3 celé dny.
Partnerka na takovou trasu musí tedy být tělesné velmi odolná, sebeméně netrpící únavovým syndromem či jinou opotřebeností její tělesného materiálu, jak my říkáváme: staviva.
Co se týče případného obličeje, její zevní tvář musí být co nejlíbezněji líbezná.

HA, HA, HA, SOUDÍM, NEB PŘIPADÁ MI, ŽE JSEM TĚ ZASTIHL PŘI ZÁKLADNÍM TVÉM ZLOVOLNÉM ŽIVOČIŠNÉM ÚČELU, V NĚMŽ POUZE TÉ VZHLEDOVĚ NEJVALITNĚJŠÍ ŽENSKÉ TĚLESNOSTI SE TI CHLÍPNĚ ZACHTĚLO?!
Aj, jak v úsudku tvém se teď mateš, ty všeobecný pornografický idole, neboť ti není známo, že já již k oněm oběma koncům Ferdinandovy tratě o letošních prázdninách po svých došel, cestou se dlouhé stovky metrů potáceje mezi šlehajícími ostnatými akátovými větvemi i bolestivými zápověďmi různorodě pichlavých četyn, hloží, žahavého kopřiví i pichlavého bodláčí, klopýtaje zanedbanými stezkami propoplétanými neodbytně šlahounovitě prorostlým trnitým maliním.
U pouhé představy její tváře dlouhé minuty natahované ostny do všech stran, drásané i řezané vraženým roky neudržovaným mlázím do dílčích ostrých krvotoků obličejové mimiky, následně však ještě hlouběji trhané v bolestivých grimasách, ano, vstupní původní líbeznost zjevu je nutnou podmínkou.
Neboť nebýt takového začátku, vnějšně zcela zhavarovaná nemohla by se již získaným zjevem tato naprosto zohavená nešťastnice po návratu vřadit do společnosti zjevů alespoň částečně lidských, vypadala-li by po takovémto maratonu jako nějaký lidský ďas, rozjizvený netvor člověčí.
Původní lepší stav jí dává alespoň krapet lepší výslednou šanci.
Jak v obdobné ukázce nám již posloužil k dílčí ilustraci náš pseudomediální figurant.

Rovněž její tělo od tváře zbylé by mělo do těchto zkoušek vejít co nejvíce éterické, nad mlžnou rosu nevážící, bez zbytných okolo úžasné duše osádlených objemů.
Vždyť cestou na sever i na jih na oba myšlené konce železnice může každou chvíli, kromě svízelí vražedného rostliní, případnou kuličku z výše příkrého náspu sesmeknout či sfouknout okolo projíždějící vlakový expres rychlostí běžné větší nežli 100 kilometrových verst - dvacetkrát denně sem i dvacetkrát nazpět tam, s přestupem i bez, případné pády dlouhé metry kamenitým šikmým svahem dolů by pokaždé nemohly být kvůli případné nadbytečné váze oběti jiné nežli smrtelné.


NAPOPRVÉ SNAD, AJZNBOŇÁCKÁ MENTÁLNÍ PŘIBOUDLINO, TVÝCH ARCHAIZUJÍCÍCH VĚTNÝCH REPLIK ZDE STAČÍ, NECHTĚJ JIŽ DŮVĚŘIVĚ SVOLNÉ DÁMY VÍCE NA JEJICH PŘÍPADNÉ PŘEDSTAVIVOSTI, ČI DOKONCE VNITŘNÍM DUCHU, JEŠTĚ VÍCE UNAVIT.
PROTO TI SVOLUJI POUZE K JEDINÉ POSLEDNÍ DNEŠNÍ VĚTĚ, DÁL PŘECE ZÍTRA VE SVÉ LENIVOSTI MŮŽEŠ POPOSTOUPIT K SEVERU.
Zřídil jsem už případným dámám pro účel jejich tajných ptaní tuto celou schránku, v níž mnohé již dnes zde řečené bude doplněno, nebo dovysvětleno; jakož i zde v příštích blozích rozvíjejících základní téma tohoto dnešního seznamovacího inzerátu - vždyť dílčích témat s ním souvisejících mám na dlouhou lhůtu týdnů příštích dostatek, ano, v prostředí naprostého nedostatku k účelu vhodných žen, popřípadě jen té nejvhodnější dámy jediné..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hagridihratkysestiflercimcapem hagridihratkysestiflercimcapem | Web | 22. října 2014 v 16:23 | Reagovat

Zajímavé červí díry, brachu

2 severni-trat-ferdinandova severni-trat-ferdinandova | 22. října 2014 v 17:10 | Reagovat

Nelákám případnou zájemkyni ani do červí díry, natož třeba do stroje času; pouze míním cosi jako několikerou cestu za nostalgií dávna, 14 dnů za sebou víceméně po stejné trati -- na slevovou jízdenku ČD za zhruba 1000 káčé na celý tento termín.
Třebaže je jasné, že takovou společnici nenajdu -- proč bych alespoň nepokoušel autorskou představivost; ba dokonce myšlenky?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama